مقاله

دیگ بخار خیاطی و کارایی بی نظیر آن

دیگ بخار

دیگ بخار خیاطی

مطمئناً خیاطی و بخار دو مقوله جدایی ناپذیر از یکدیگر می باشند. در این دهه های اخیر گره آن ها به یکدیگر گره محکم تری می باشد. در گذشته برای صاف کردن پارچه ها از یک اتوی زغالی استفاده می کردند. افراد باید تلاش می‌ کردند تا زغال را داغ کرده، آن را در جایگاه ریخته و با گرمای حاصله، لباس را اتو نمایند. اتفاقاً این دستگاه کارایی بسیاری در آن بازه زمانی داشت.اما امروزه دیگر مجال این کارها وجود ندارد. بسیاری از شغل های مرتبط با لباس و پارچه هستند که به دستگاه های بزرگتری نیاز دارند. دستگاه ‌هایی که باید خیاطی را به‌ گونه‌ای حرفه ای انجام دهند. اتوهای برقی یکی از بهترین روش ها برای صاف کردن پارچه ها هستند. اما استفاده از آن ها در محیط های صنعتی به دلیل هزینه بالایی که دارد آنچنان مقرون به صرفه نمی باشد. حتی اگر یک اتوی بخار استفاده شود، حجم کارها آنچنان زیاد است که این اتو نمی تواند جوابگوی این حجم باشد.

لذا ما در این زمینه سعی داریم تا دیگ بخار خیاطی را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم که دیگ بخار در خیاطی چه کاربردی دارد. یاد داریم که از این دیگ ها برای کاربردهای مختلفی استفاده می ‌شد. اما در خیاطی چه کاربردی می توان از آن انتظار داشت.

پس در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی که در این زمینه وجود دارد را برای شما بازگو کنیم. در پایان نیز یک دیگ بخار با برند مطلوب را برای خرید مورد بررسی قرار خواهیم داد.

دیگ بخار خیاطی چیست

دیگ بخار در صنعت امروز کاربردهای فراوانی دارد. از آن در کارخانه های صنعتی برای کارهای متفاوتی استفاده می شود. سوال می‌شود که دیگ بخار خیاطی چه کاربردی دارد؟ چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

بگذارید در ابتدا به بررسی این دیگ بپردازیم. در واقع می توان گفت که این دیگ ها به جهت تولید بخار با فشار نسبتاً بالا موجود تهیه و تولید شده است. از کاربردهای آن می توان نمونه های مختلفی را عنوان کرد. اما در بین این نمونه ها یک درمیان باید به مصارف این دیگ ها در خیاطی اشاره کرد.

شاید از انواع اتو های مخزن دار به عنوان یک دیگ بخار یاد شود. اما دیگ بخار کاربرد منحصر به فردی را نسبت به این اتو ها دارد. این مخازن به دلیل آن که می‌ توانند چندین دسته مختلف را تحت پوشش قرار دهد، بسیار مناسب می باشد. پس می ‌توان گفت دیگ بخار خیاطی دیگی است که با آن می توان چندین کاربر به اتوکاری بپردازن. در این بین هزینه های خرید دستگاه ها پایین آمده و کاربران از کیفیت بالای آن ابراز رضایت دارند دارند. در کل می‌ توان گفت که این دستگاه ها برای تامین بخار چندین دستگاه، می تواند گزینه مناسبی برای شرکت های صنعتی و انواع خشکشویی ها باشد.

دیگ بخار اتو

دیگ بخار اتو

 

در چه محیط هایی می توان از دیگ بخار خیاطی استفاده کرد

دیگ بخار خیاطی کاربردهای متفاوتی در محیط های مرتبط با خیاطی دارد. اما مهمترین کاربردی که می توان از آن نام برد کاربرد این دیگ ها درکارخانجات تولید البسه و خشکشویی ها می باشد. بگذارید کاربرد این دستگاه را با بیان یک مثال عنوان نماییم. مطمئناً در یک کارخانه تولید لباس پس از تولید، نیاز به اتوی آن می باشد. بعضی از خط های اتو خط هایی است که باید به صورت اورجینال از طرف کارخانه صورت بگیرد.

مطمئناً در روز تعداد بالایی از لباس ها دوخته می شود. حال تصور کنید که با یک دستگاه اتوساده بخواهید این حجم از لباس ها را دانه دانه اتو کنید. مطمئنا این کار یک کار نشد می باشد. پس حالا باید چه کرد؟

در اینجا استفاده از یک منبع مرکزی و اتصال چندین دستگاه مرتبط با اتو لباس‌ ها می تواند گزینه منطقی به نظر برسد. شما با استفاده از این روش به راحتی می توانید چندین دست لباس را در کمترین زمان آماده نمایید. در خشکشویی ها هم همین موضوع وجود دارد. لذا در یم خشکشویی در روز بالغ بر ۱۰۰ لباس را باید اتو و آماده کرد. پس از استفاده از دیگ بخار برای این محیط بسیار حیاتی به حساب می‌آید.

در همین راستا دستگاه اتو بخار خیاطی علاوه بر کارخانه های صنعتی، در خشکشویی های هتل و دیگر خشکشویی ها مورد استفاده قرار می گیرد. حتی بعضی از خیاطی ها و کارگاه های صنعتی نسبتاً کوچک هستند که از این دیگ بخار برای اتوکاری استفاده می کنند. در نتیجه می توان گفت میزان دیگ بخار اتو کاربرد بسیاری در صنعت دارد.

دیگ بخار اتو بوهار

دیگ بخار اتو بوهار

قیمت دیگ بخار خیاطی

بسیاری از افراد در بحث خرید دیگ بخار خیاطی به‌ دنبال قیمت آن می ‌باشند. قیمت دیگ بخار خیاطی به مانند دیگر دیگ های بخار نیست. لذا دیگ های بخار در نمونه ‌های دیگر حجم بسیار بالایی را دارند. اما این نوع از دیگ های بخار نسبت به آن ها حجم کمتری را دارند. در واقع با توجه به کارایی که افراد از آن ها نیاز دارند، می توانند پاسخگوی نیاز بسیاری از کاربران باشد.

پس می ‌توان گفت دیگ های بخار خیاطی نسبت به دیگر دیگ های بخار قیمت پایین تری را دارد. توجه داشته باشید که در زمان خرید یک دیگ بخار به استاندارد بودن و کیفیت آن توجه نمایید. بعضی از دیگ های بخار هستند که به دلیل قیمت نسبتاً پایینی که دارند، کیفیت پایین تری را ارائه می دهند. مطمئناً این دیگ های بخار عمر کوتاه تری را دارند. به همین دلیل شما باید هزینه ای دو برابر برای آن ها خرج کنید. لذا این دیگ ها را همواره باید تعویض و تعمیر کرد.

همچنین دیگ های بخار غیر استاندارد برای افرادی که کارایی بیش از حدی از آن ها در انتظار دارند به دلیل خرابی های پی در پی و گذاشتن هزینه های کلان بر روی دست آن ها گزینه خوبی نمی باشد. سعی کنید که در زمان خرید، فاکتور قیمت را به عنوان یک پارامتر برای خود توصیف نکنید. لذا بهتر است که این فاکتور را با فاکتور کیفیت تعویض نمایید.

دیگ بخار اتو بوهار

دیگ بخار اتو بوهار

دیگ بخار برند بوهار

اما یکی از دیگ های بخار خیاطی که قصد داریم به شما معرفی کنیم، دیگ بخار برند بوهار است. دیگ بخار بوهار دیگی است که در صنعت کارایی منحصر به فردی برای افراد دارد. لذا بسیاری از کارخانجات تولید لباس نسبت به خرید این دیگ بخار خیاطی اقدام می ‌کنند. توجه داشته باشید که این دیگ را می‌ توان در انواع محیط های صنعتی، کارگاه ها و خشکشویی ها مورد استفاده قرار داد.

حجم این دیگ متفاوت است. لذا شما می توانید حجم های ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۰، و ۱۵۰ لیتری را از این دستگاه مورد توجه قرار دهید. این نوع از دیگ بخار خیاطی، دارای رسوب گیر مغناطیسی می باشد. بوهار سیستم تمام خودکار را به شما ارائه می دهد. بسیاری از افراد که به دنبال یک دیگ بخار خیاطی مناسب می ‌گردند، بهتر است که کارایی این دیگ را مورد بررسی قرار دهند و در محیط های صنعتی خود از آن استفاده نمایند. توجه داشته باشید که این دیگ بخار می تواند تا حدود ۱۲ دسته را ساپورت نماید. این مقدار تقریباً مقدار بالایی می باشد و در انواع محیط های صنعتی می توان از آن ها استفاده کرد. توصیه ما به شما این است که این دیگ بخار را با توجه به قیمت مناسبی که دارد برای تمام محیط ها استفاده کنید.

لذا سوئینگ مپ این دیگ بخار را به شما ارائه می دهد. پس می توانید به سایت ما مراجعه کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

 

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *